Sayfalar

22 Eylül 2014 Pazartesi

Revit MEP ile Multi Disiplin Çalışma (Copy/Monitor) WebineriAutodesk BIM (Yapı Bilgi Sistemi) Günleri:
Revit MEP ile Multi Disiplin Çalışma (Copy/Monitor)
Tarih: 26 Eylül 2014 Cuma
Saat: 11:00-12:00

Sunuma giriş için tıklayın.
İçerik
Birden çok ekibin bir proje üzerinde işbirliği içinde birlikte çalışmasını, etkili bir şekilde takip ve koordinasyon sağlamasına yarayan bir özelliktir. Böylece disiplinler arası hataları azaltmayı ve iş tekrarını önleyen bir yöntem ile verimlilik artışı sağlanır. Makine Müh. Ümit Balaban, mimari, inşaat ve elektro mekanik ekiplerin BIM kapsamında Autodesk Revit yazılımı ile nasıl çalıştıklarını ve tecrübelerini paylaşacak.

Kimler İzlemeli?
  •  İnşaat Sektöründeki Tüm Paydaşlar
  •  CAD ve IT Yöneticileri

Sunum:
Mak. Müh. Ümit Balaban (ubalaban@ypu.com.tr)
Şirket: YPU - Yapı Proje Ugulama
Görev: BIM Yöneticisi

Etkinliği buraya tıklayarak Outlook takviminize kaydedebilirsiniz...

Autodesk, the Autodesk logo are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document. © 2014 Autodesk, Inc. All rights reserved.

SAYISAL GRAFİK, SAYISAL GRAFİK Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır. Bu dokümanda olabilecek tipografik ve grafik hatalardan sorumlu değildir.

Hiç yorum yok: